fbpx

499€ – 7 ditë Ultra All Inclusive në Antalya

Vera 2022 pritet të jetë me temperatura te nxehta këtë vit, për ty që i dashuron pushimet ne kemi pregatitur ofertat më të mira

Ne se pari ju ofrojme shpjegim deri ne detaje per produktin Antalya, ku hyjne fluturimi direkt me 20kg bagazh per person me te gjitha aviokompanite qe operojne fluturime direkte Prishtine – Antalya – Prishtine, pastaj shpjegimi per transferin i cili ju pret ne aeroportin e Antalya dhe  ju dergon ne hotel poashtu diten e kthimit vjen ju merr per te ju derguar ne aeroport ne orarin e pershtatshem per kthimin ne Prishtine, e po ashtu me e rendesishmja qe eshte perzgjedhja e hoteleve per pushime familjare, qifte dhe per te rinje qe pushimi juaj te jete me i miri i mundshem ne buxhetin qe keni mendu me shpenzu.

Disa oferta per nisjen me te afert qe ka ulese te lira ne fluturim i gjeni me poshte

*Shpjegim:
UAI dmth Ultra All Inclusive 24 ore sherbim ushqim dhe pije.
AI dmth All Inclusive sherbim ushqim dhe pije deri ne ora 12:00 te nates

🛫 GO to Antalya – Top Ofertat për muajin Gusht prej 499€ për person 😍
– Cmimet janë me të gjitha taksat e përfshira!

🔹 Nisja: 27 ose 28 Gusht

🔸 Grand Kolibri Prestige & SPA 5* – 499€
– Ultra All Inclusive / Alanya

🔸 Holiday Park Resort Hotel 5* – 529€
– All Inclusive / Alanya

🔸 Sunmelia Beach Resort 5* – 629€
– All Inclusive / Side

🔸 Lyra Resort 5* – 639€
– Ultra All Inclusive / Side

🔸 Fun&Sun Family Life 5* – 679€
– Ultra All Inclusive / Belek

🔸 Sea Planet Resort 5* – 699€
– All Inclusive / Side

🔸 Limak Limra Resort 5* – 749€
– Ultra All Inclusive / Kemer

🔸 Sorgun Akadia Premium Hotel 5* – 799€
– Ultra All Inclusive / Side

🔸 Long Beach Resort 5* – 799€
– Ultra All Inclusive / Alanya

🔸 Starlight Resort 5* – 799€
– Ultrra All Inclusive Plus / Kemer

➡ Oferta përfshinë:

🔹 Bileta e Aeroplanit Prishtinë-Antalya-Prishtinë
🔹 Transferi Aeroport-Hotel-Aeroport
🔹 Akomodimi 6 netë 7 ditë
🔹 Koncepti Ultra / All Inclusive
🔹 Të gjitha taksat e Aeroportit
🔹 Asistencë 24/7 nga i GO Travel.

ℹ Për më shumë info dhe rezervime kontakto:

📱 049 725 726
📱 045 725 726
📱 +383 49 725 726 (Viber dhe WhatsApp)
☎️ 038 725 726
📧 info@gotravel-ks.com
🌐 www.gotravel-ks.com

#gotravel #justgoandtravel #gomoments #goantalya