fbpx

Quattro Beach Spa & Resort

Vështrim i përgjithshëm
Quattro Beach Spa & Resort Hotel ndodhet në distriktin Konakli të Alanya, vetëm 10 minuta me makinë nga qendra e resortit. Hoteli ka pamje nga deti Mesdhe dhe krenohet me pishina të hapura, një qendër spa me banjë turke dhe argëtim të rastit.

Sa larg është plazhi më i afërt?
Ky hotel ndodhet në breg të detit.

Largësia nga aeroporti
Ky hotel ndodhet 115 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhomat
Hoteli ofron 438 dhoma për mysafirë, të gjitha me një banjo private, ajër të kondicionuar të ndarë, TV satelitor, tharëse flokësh, minibar, telefon dhe kasafortë.

Ushqim & Pije
Objektet e ngrënies përfshijnë restorantin kryesor, a la carte meksikan, restorantin, portin detar a la carte, italian a la carte, restorantin në plazh, pastiçeri, bar plazhi, lounge bar, a la carte bar dhe bar pishinë.

Sport & Argëtim
Mysafirët mund të pushojnë në tarracën e diellit pranë pishinës së jashtme dhe pishinës për fëmijë. Qendra Spa dhe Wellness ka një pishinë të brendshme, palestër, banjë turke, sauna, dhomë me avull, tatuazh, kujdes për lëkurën dhe dhomë masazhi VIP (banjo turke, xhakuzi). Aktivitetet përfshijnë volejboll plazhi, pingpong, mini futboll dhe sporte ujore. Hoteli ofron argëtim të rastit me muzikë live dhe shfaqje në mbrëmje.