fbpx

499€ – 7 ditë Pushime në Antalya

Për pak muaj, dielli do të “pushtojë” vendet bregdetare. Eh, mendja shkon për të piketuar pushimin e ëndërrave!

Antalya mbetet një nga destinacionet më atraktive, me hotele super luksoze e me shërbime ultra all inclusive. Gjithçka magjike në një vend. Deti i mirë, plazhi i mirë, ushqimi i mirë, hoteli i mirë, çmimi i mirë.

Hotelat në Antalya ofrojnë një përvojë të mrekullueshme të qëndrimit, duke ofruar një sërë shërbimesh për pushuesit. Disa prej këtyre shërbimeve janë spa dhe qendra relaksimi, pishinat e jashtme, aktivitete për fëmijët dhe palestra. Shumica e hoteleve në zonën e Antalyasë ofrojnë ushqim të shijshëm dhe të freskët, duke përdorur produkte të një cilësie të lartë dhe duke krijuar kuzhinën turke tradicionale, si dhe shumë kuzhina ndërkombëtare.

Pushim i mirë-energji të reja. Pamje përrallore-Mendje e kthjelltë. Valë të detit-Qetësi absolute. Ushqim e pije shumë-Trup i relaksuar. Çmime të lira-Kuleta plot.

Produkti Antalya është një paketë pushimesh e krijuar për të ofruar një përvojë të përsosur të qëndrimit në një nga destinacionet më të bukura të Turqisë. Një pjesë e rëndësishme e kësaj pakete është zgjedhja e ofertave të hotelit që i përshtaten pushuesit. Këto ofertat janë të ndryshme në varësi të kërkesave dhe buxhetit të pushuesve. Për të rezervuar një vend në një hotel në Antalya, është e rëndësishme të konsultoheni me një agjent udhëtimesh që mund të ofrojë informacionin më të saktë dhe të ndihmojë në organizimin e pushimeve.

Për të arritur në hotel, paketa e produktit Antalya ofron edhe transferin nga aeroporti në hotel dhe anasjelltas. Kjo është një shërbim i rëndësishëm që ndihmon pushuesit të mbërrinë në hotel në një mënyrë të sigurt dhe të lehtë. Pas mbërritjes në hotel, pushuesit mund të bëjnë check-in dhe të fillojnë të shijojnë shërbimet dhe kënaqësitë që ofrohen nga hoteli. Një nga avantazhet e kësaj pakete është gjithashtu check-out-i i lehtë dhe i shpejtë, duke e bërë kthimin në shtëpi sa më të thjeshtë dhe të përshtatshëm.

Për të siguruar që gjithçka të shkojë mirë, është e rëndësishme që pushuesit të kenë informacionin më të saktë dhe të plotë rreth ofertave të hotelit dhe shërbimeve të tjera që ofrohen me këtë paketë pushimesh. Kështu, ndjekja e këshillave të agjentit të udhëtimit është e rëndësishme për të siguruar një përvojë të shkëlqyer pushimi në Antalya.Në fund, nuk ka dyshim se një pushim në Antalya do të jetë një përvojë të paharrueshme për të gjithë.

🛫 GO Travel to Antalya – Super Ofertat 7 ditë në Antalya prej 499€ me taksa!🤩
🔹 Nisja: 27 Qershor me fluturim direkt
✔️ Fluturim 7x në javë: Prishtinë – Antalya – Prishtinë
 
🔷 Loxia Comfort Beach Alanya 5* – 499€
🔸 Alanya / Ultra All Inclusive
 
🔷 Kemal Bay Otel 5* – 519€
🔸 Alanya / All Inclusive
 
🔷 Club Hotel Anjeliq 5* – 529€
🔸 Alanya / Ultra All Inclusive
 
🔷 Sunland Resort Hotel 5* – 569€
🔸 Kemer / Ultra All Inclusive
 
🔷 Crystal Land of Paradise 5* – 579€
🔸 Alanya / Ultra All Inclusive
 
🔷 Palm World Resort & Spa Side 5* – 579€
🔸 Side / All Inclusive
 
🔷 Imperial Turkiz Resort Hotel 5* – 619€
🔸 Kemer / Ultra All Inclusive
 
🔷 Palm World Resort & Spa Side 5* – 669€
🔸 Side / All Inclusive
 
🔷 White City Resort 5* – 699€
🔸 Alanya / Ultra All Inclusive
 
➡ Oferta përfshinë:
 
🔹 Bileta e Aeroplanit direkt Prishtinë-Antalya-Prishtinë
🔹 Transferi Aeroport-Hotel-Aeroport
🔹 Akomodimi 6 netë 7 ditë
🔹 Koncepti Ultra / All Inclusive
🔹 Të gjitha taksat e Aeroportit
🔹 Asistencë 24/7 nga i GO Travel.
 
ℹ Për më shumë info dhe rezervime kontakto:
 
📱 049 725 726
📱 045 725 726
📱 +383 49 725 726 (Viber dhe WhatsApp)
☎️ 038 725 726
📧 info@gotravel-ks.com
🌐 www.gotravel-ks.com
 
#gotravel #justgoandtravel #gomoments #goantalya