fbpx

399€ – 5 ditë vizitë në Dubai + 1 CityTour falas!

Dubai është një qytet i mrekullueshëm i njohur për ndërthurjen e mrekullive të lashta të arkitekturës moderne dhe traditave të pasur kulturore.

Me qytetin që ngrihet poshtë rrezeve të diellit, plazhet e tij të shkëlqyera dhe qendrat e blerjes të luksit,

Dubai është një destinacion i ëndrrave për të gjithë aventurierët. Qyteti ofron një gamë të gjerë të aktiviteteve, nga skijimi në qendrën e skijimit të brendshëm më të madh në botë, deri te eksplorimi i tregjeve të bukura tradicionale në souk-un e vjetër.

Dallimi dhe diversiteti i këtij qyteti të mrekullueshëm të Emirateve të Bashkuara Arabe do t’ju bëjë të ndiheni si në një botë të ndryshme, dhe aventura nuk mungon kurrë në këtë qytet të shkëlqyer në shkretëtirë.

🛫 GO Travel to Dubai 🇦🇪 – 5 Ditë në Dubai prej 399€ 🤩
 
◾ Nisja: 13 Nentor – Rezervo tani dhe fito 1 city tour falas!
 
🔹 İbis Dubai One Central 399€
🔸 İbis Dubai Al Barsha 399€
🔹 The Time Asma Hotel 549€
🔸 Mena Plaza Hotel 549€
🔹 Canal Central Hotel Dubai Business Bay 589€
🔸 25 Hours Hotel Dubai One Central 609€
🔸 Stella Di Mare Hotel Dubai Marina 799€
 
➡ Oferta përfshinë:
 
🔹 Bileta e Aeroplanit direkt Tiranë – Abu Dhabi – Tiranë
🔹 Transferi Aeroport-Hotel-Aeroport
🔹 Akomodimi 4 netë
🔹 Koncepti Me Mëngjes
🔹 Të gjitha taksat e Aeroportit
🔹 Asistencë 24/7 nga i GO Travel.
🔹 1 Ditë City Tour falas: Plazhi Jumeirah, Hotel Atlantis, Muzeu i Dubait, Xhamia Jumeirah Mall of Emirates, Dubai Mall!
 
◾ Oferta nuk përfshinë vizën hyrëse: 95€
 
ℹ Për më shumë info dhe rezervime kontakto:
📱 049 725 726
📱 045 725 726
📱 +383 49 725 726 (Viber dhe WhatsApp)
☎️ 038 725 726
📧 info@gotravel-ks.com
🌐 www.gotravel-ks.com
 
#gotravel #justgoandtravel #gomoments #godubai