fbpx

539€ – 7 Ditë Pushime në, Hurghada – Egjipt

Zgjedhja e një destinacioni për pushimet verore është një sfidë për të gjithë ne. Nëse jeni në kërkim të një vendi me plazhe të bukura dhe uji kristal, atëherë Hurghada është zgjedhja perfekte për ju.

Hurghada është një qytet bregdetar në Egjiptin Lindor dhe është një destinacion i njohur për turistët e huaj. Plazhet e këtij qyteti janë të mrekullueshme dhe ofrojnë një eksperiencë të paharrueshme. Në këtë postim të blogut, do t’ju tregojmë më shumë për Hurghadën dhe të gjitha gjërat e mrekullueshme që mund të bëni atje gjatë pushimeve tuaja.t

Hurghada ofron një varg plazhesh të mrekullueshme, nga të cilat disa janë të privatizuara nga hotelet dhe disa janë publike. Plazhi më i njohur është plazhi “Makadi Bay”, i cili është një plazh privat i ofruar nga hoteli “Jaz Makadi Star & Spa”. Në këtë plazh, mund të shijoni një kafe në bregdet, të lini trupin tuaj të freskohet në ujë, apo të bëni snorkeling dhe të eksploroni botën e nën ujit.

Në Hurghadë, do të gjeni një numër të madh hotelash që ofrojnë akomodime shumë të mira dhe shërbime të shkëlqyera. Hotel “Steigenberger Aqua Magic” është një nga hotelet më të njohura në qytet dhe ofron një gamë të gjerë shërbimesh, duke përfshirë pishinat, restorantet dhe zonën e SPA. Një tjetër hotel i mrekullueshëm është “Hurghada Marriott Beach Resort”, i cili është vendi i ideal për t’u relaksuar dhe të shijoni pamjen e detit.

Hurghada është një qytet i vogël bregdetar, por ofron shumë aktivitete për turistët. Në qytet, mund të vizitoni tregun e vjetër dhe të blini dhuratat më të bukura për miqtë dhe familjen tuaj. Nëse jeni të interesuar për historinë e Egjiptit, mund të vizitoni muzeun e Hurghadës dhe të mësoni më shumë për trashëgiminë kulturore të vendit.

🛫 GO Travel to Egyp t🇪🇬 – Super Ofertat 7 ditë prej 539€ 🤩
🔹 Nisja: 17 Maj direkt nga Shkupi
 
🔷 King Tut Aqua Park Beach – 539€
🔸 Hurghada / All Inclusive
 
🔷 Marlin Inn Azur Resort – 589€
🔸 Hurghada / All Inclusive
 
🔷 Giftun Azur Resort – 609€
🔸 Hurghada / All Inclusive
 
🔷 Sea Star Beau Rivage – 619€
🔸 Hurghada / All Inclusive
 
🔷 Stella Di Mare Gardens Resort & SPA – 669€
🔸 Hurghada / All Inclusive
 
🔷 Jasmine Palace Resort – 689€
🔸 Hurghada / All Inclusive
 
🔷 Old Palace Sahl Hasheesh – 709€
🔸 Hurghada / All Inclusive
 
🔷 Steignberger Aqua Magic – 759€
🔸 Hurghada / All Inclusive
 
🔷 Sunrise Meraki – 789€
🔸 Hurghada / All Inclusive
 
🔷 Sentido Mamlouk Palace – 829€
🔸 Hurghada / All Inclusive
 
🔷 Hilton Plaza Hurghada – 859€
🔸 Hurghada / All Inclusive
 
➡ Oferta përfshinë:
 
🔹 Bileta e Aeroplanit : Shkup – Hurghada – Shkup 20kg bagazh.
🔹 Transferi Aeroport-Hotel-Aeroport
🔹 Akomodimi 7 netë
🔹 Koncepti All Inclusive
🔹 Të gjitha taksat e Aeroportit
🔹 Asistencë 24/7 nga i GO Travel.
 
➡ Nuk perfshihet :
Viza hyrese 28$‎ per person.
 
ℹ Për më shumë info dhe rezervime kontakto:
 
📱 049 725 726
📱 045 725 726
📱 +383 49 725 726 (Viber dhe WhatsApp)
☎️ 038 725 726
📧 info@gotravel-ks.com
🌐 www.gotravel-ks.com
 
#gotravel #justgoandtravel #gomoments #goegypt