fbpx

Dubai është një qytet i mrekullueshëm i njohur për ndërthurjen e mrekullive të lashta të arkitekturës moderne dhe traditave të pasur kulturore. Me qytetin që ngrihet poshtë rrezeve të diellit, plazhet e tij të shkëlqyera dhe qendrat e blerjes të luksit, Dubai është një destinacion i ëndrrave për të gjithë aventurierët. Qyteti ofron një gamë të gjerë të aktiviteteve, nga ...

Përgatitu për një aventurë të padiskutueshme të udhëtimit, Turkey Tour! Ky është një udhëtim i jashtëzakonshëm që do t’ju çojë në një rrugëtim të mahnitshëm nëpër këtë vend të pasur me ngjarje historike dhe surpriza të bukura. Agjenda: 09.11.2023 PC 342 Priştine (PRN)-> Istanbul-S.Gökçen (SAW) 05:05- 08:45 ————————————————————– 14.11.2023 Izmir (ADB)-> Istanbul-S.Gökçen (SAW) 16:55 14.11.2023 Istanbul-S.Gökçen (SAW)-> Priştine (PRN) 21:15 ...

Zgjedhja e një destinacioni për pushimet verore është një sfidë për të gjithë ne. Nëse jeni në kërkim të një vendi me plazhe të bukura dhe uji kristal, atëherë Hurghada është zgjedhja perfekte për ju. Hurghada është një qytet bregdetar në Egjiptin Lindor dhe është një destinacion i njohur për turistët e huaj. Plazhet e këtij qyteti janë të mrekullueshme ...

Udhetimi eshte nje nga eksperiencat me te mira qe njeriu mund t’ja ofroj vetes per tu larguar nga perditshmeria. Me poshte kemi propozuar disa nga produktet tona ku ju mund te udhetoni pa viza apo edhe me asistence nga ana jone per tu pajisur me vize. Periudha Janar-Shkurt Stina e dimrit dhe bores me se miri shijohet  ne vendet malore ...

🛫 GO to Dubai –  prej 499€ për person 😍 ➡ Oferta përfshinë: 🔹 Bileta e Aeroplanit direkt nga Tirana 🔹 Transferi Aeroport-Hotel-Aeroport 🔹 Akomodimi 4 netë 🔹 Koncepti në hotel me mëngjes 🔹 Asistencë 24/7 nga i GO Travel. ➡ Oferta nuk përfshinë: 🔸 Viza obligative 90€ për person 🔸 Taksat ditore të qytetit që paguhen në hotel ℹ ...

Mavrova, një nga luginat më të bukura malore. Së bashku me liqenin dhe malin Bistra, ndodhet në pjesën perëndimore të Maqedonisë, vetëm një orë me makinë nga kryeqyteti Shkupi. Misterioze dhe romantike, e strehuar nga kodrat e larta të malit të Korabit, rajoni i Mavrovës ishte i famshëm ndër shekuj, nga mikpritja e bujtinave të saj të njohura në të ...

Vështrim i përgjithshëm Duja Bodrum ndodhet në mënyrë ideale në zemër të Bodrumit, vetëm pak larg nga plazhi dhe një përzgjedhje e dyqaneve, bareve, restoranteve dhe atraksioneve lokale. Duke ofruar akomodim modern të ndritshëm në një vendndodhje të shkëlqyer, kjo pronë është zgjidhja ideale për ata që kërkojnë të kombinojnë pushimet më të mira të qytetit dhe plazhit. Sa larg ...

Vështrim i përgjithshëm Quattro Beach Spa & Resort Hotel ndodhet në distriktin Konakli të Alanya, vetëm 10 minuta me makinë nga qendra e resortit. Hoteli ka pamje nga deti Mesdhe dhe krenohet me pishina të hapura, një qendër spa me banjë turke dhe argëtim të rastit. Sa larg është plazhi më i afërt? Ky hotel ndodhet në breg të detit. ...

Vështrim i përgjithshëm Litore Resort Hotel and Spa është një zgjedhje e përkryer për ata që kërkojnë një prekje luksi në bregdetin turk. I vendosur në një kodër vetëm 300 m larg plazhit, hoteli ofron akomodim komod dhe ambiente fantastike me pamje mahnitëse. Sa larg është plazhi më i afërt? Hoteli ndodhet vetëm 300 m larg plazhit. Largësia nga aeroporti ...

Vështrim i përgjithshëm Hoteli është një pronë 6-katëshe, me një total prej 272 dhomash, nga të cilat 8 janë suita, 12 janë suita junior dhe 3 janë të aksesueshme për karriget me rrota. Hoteli ndodhet pikërisht në plazhin piktoresk, 8 km nga Kemer dhe 300 m nga Göynük. Hoteli gëzon një mjedis të bukur midis toneve jeshile të maleve të ...