fbpx

Top Vendet Për Të Udhëtuar Gjatë Vitit 2023 Sipas Kalendarit Dhe Stinëve

Udhetimi eshte nje nga eksperiencat me te mira qe njeriu mund t’ja ofroj vetes per tu larguar nga perditshmeria. Me poshte kemi propozuar disa nga produktet tona ku ju mund te udhetoni pa viza apo edhe me asistence nga ana jone per tu pajisur me vize.

Periudha Janar-Shkurt

Stina e dimrit dhe bores me se miri shijohet  ne vendet malore qe mund te kete edhe pista te skijimit per ata qe e dashurojne kete sport.
Produktet tona si Mavrova, Bansko, Borovetsi dhe Kolashini ofrojne nje pejsazh te bukur, hotele te mira dhe pista per sportet e dimrit!

❄️ GO to Winter Resorts ☃️ – Super-Ofertat për pushime dimërore 🏂⛷️

🔹 Kolashin prej 59€  – nata per person në Bianca Resort ( Mengjesi + darka, ski dhe ski pass, SPA qendra me pishine dhe parking ne hotel

🔹 Mavrovë prej 79€ – nata per person dhe njera nga 3 paketat ( na kontaktoni per informaten rreth paketave te Resortit Mavrovë )

🔹 Bansko prej 119€ – 4 nete ne hotel ( me pansionin qe e ofron hoteli me mengjes apo edhe mengjes + darke. ) Per ne Bullgari ju asistojme per vize!

Periudha Janar – Prill

Per personat qe deshirojne te vizitojne qytete, te mesojne rreth kulturave te reja apo edhe te bejne shoping at’here idea me e mire eshte qe te vizitohet Stambolli dhe Dubai.

🛫 GO to Istanbul 🇹🇷 – 3 Ditë në Stamboll prej 179€ 😍

➡ Oferta përfshinë:

🔹 Bileta e Aeroplanit Prishtinë-Stamboll-Prishtinë

🔹 Akomodimi 2 netë – Qëndrim 3 ditë të plota

🔹 Koncepti fjetje me mëngjes

🔹 Të gjitha taksat e Aeroportit

🔹 Asistencë 24/7 nga stafi ynë.

🛫 GO to Dubai 🇦🇪 –  5 Ditë në Dubai Prej 499€ për person 😍

➡ Oferta përfshinë:

🔹 Bileta e avionit kthyese me bagazh

🔹 Transporti airoport hotel airoport

🔹 Akomodimi në hotel 4 Netë – 5 Ditë

🔹 Shërbimi në hotel me mëngjes

🔹 Taksat e airoportit.

– Viza per ne Dubai eshte 95€ per person

Periudha Maj – Tetor

Periudha ku rrezet e diellit fillojne te ngrohin token dhe fillojne pushimet verore ne ju keshillojme qe te beni pushime ne top produktet tona si: Antalya, Bodrumi dhe Egjipti!

Per periudhen e pushimeve verore eshte me se miri qe te shfrytezohet mundsia e “early booking” ku hotelet lirojne cmimet deri ne 50% per ata qe e rezervojne me heret. Duke na kontaktuar gjate muajve Janar, Shkurt, Mars e qe nisja te jete gjate periudhes se veres ne cfardo date qe ju konvenon juve. Ne kete forme ju mund te kurseni nje shume te konsiderueshme te parave dhe te aranzhoni nje hotel qe ju pershtatet. Rezrevimet mund te behen me vetem 30% te shumes totale dhe pjesa tjeter te paguhet me kiste deri ne 2 jave para nisjes.

Periudha Tetor – Dhjetor

Duke mos anashkaluar qe ne kete periudhe mund te vizitohet Stambolli, Cappadocia, Dubai ne poashtu ju propozojme vendet tropikale si Maldives, Mauritius, Zanzibar apo edhe Tajlanda pasi qe ne keto vende gjate kesaj periudhe fillon stina e veres dhe per viza ju asistojme ne.

Shfrytezojeni eksperiencen tone qe e kemi ne produktet qe i ofrojme qe te keni udhetime te sigurta dhe te pa harruara!

ℹ️ Për më shumë info dhe rezervime kontakto:

📱 049 725 726
📱 045 725 726
📱 +383 49 725 726 (Viber dhe WhatsApp)
☎️ 038 725 726
📧 info@gotravel-ks.com
🌐 www.gotravel-ks.com
📍 Rruga Hajdar Dushi nr. 32, Prishtinë (Afër shtëpisë të shëndetit, te Qafa)

#gotravel #gomoments #justgoandtravel