fbpx

Hotel Duja Bodrum

Vështrim i përgjithshëm
Duja Bodrum ndodhet në mënyrë ideale në zemër të Bodrumit, vetëm pak larg nga plazhi dhe një përzgjedhje e dyqaneve, bareve, restoranteve dhe atraksioneve lokale. Duke ofruar akomodim modern të ndritshëm në një vendndodhje të shkëlqyer, kjo pronë është zgjidhja ideale për ata që kërkojnë të kombinojnë pushimet më të mira të qytetit dhe plazhit.

Sa larg është plazhi më i afërt?
Hoteli ndodhet 150 m larg plazhit.

Largësia nga aeroporti
Aeroporti i Bodrumit është 36 km nga hoteli.

Dhomat
Hoteli, klubi dhe akomodimi në fshat ofrohen në Duja Bodrum, të gjitha këto janë moderne, të rehatshme dhe kanë një banjo private, TV LCD, Wi-Fi, tharëse flokësh, telefon, kasafortë, minibar, pajisje për përgatitjen e çajit / kafesë dhe një tarracë ose ballkon.

Ushqim & Pije
Restoranti Swadesh shërben mëngjes, drekë dhe darkë në një stil shuplakë, duke ofruar kuzhinë ndërkombëtare duke përfshirë opsione diete dhe ushqim për fëmijë. Ambjentet e ushqimit të detit, turke, aziatike, meksikane dhe italiane janë gjithashtu të paraqitura në kompleks, duke u ofruar mysafirëve mundësinë për të përjetuar shije të këndshme nga e gjithë bota. Për pije freskuese, mysafirët kanë mundësinë e gjashtë bareve në të gjithë hotelin, duke përfshirë një bar pranë pishinës, bar plazhi dhe një bar disko.

Sport & Argëtim
Duja Bodrum krenohet me gjashtë pishina që ju presin të zhyteni, si dhe një plazh tërheqës me rërë vetëm një shëtitje të shkurtër larg me një skelë dhe kabane të disponueshme me rezervim. Mysafirët mund të bëjnë një spërkatje në parkun ujorë ose të çlodhen në banjën e hotelit, i cili përmban një banjë turke, sauna dhe një menu me trajtime masazhi relaksues. Mysafirët aktivë mund të ushtrohen në qendrën e fitnesit ose të marrin pjesë në aktivitete në vend, duke përfshirë pingpong, basketboll, volejboll, tenis, mini futboll dhe mini golf. Një mini klub ofrohet për të vegjlit e moshës 4 deri në 12 vjeç dhe argëtim për të gjitha moshat ofrohet në mbrëmje. Wi-Fi është i aksesueshëm në të gjithë hotelin.