fbpx

Kilikya Palace Goynuk

Vështrim i përgjithshëm
Hoteli është një pronë 6-katëshe, me një total prej 272 dhomash, nga të cilat 8 janë suita, 12 janë suita junior dhe 3 janë të aksesueshme për karriget me rrota. Hoteli ndodhet pikërisht në plazhin piktoresk, 8 km nga Kemer dhe 300 m nga Göynük. Hoteli gëzon një mjedis të bukur midis toneve jeshile të maleve të Demit dhe ujërave të pastra dhe blu të Mesdheut. Ndodhet 30 km nga qendra e qytetit të Antalias.

Sa larg është plazhi më i afërt?
Hoteli ndodhet në plazhin e tij privat.

Largësia nga aeroporti
Hoteli ndodhet rreth 50 km nga aeroporti i Antalias.

Dhomat
Të gjitha dhomat e mysafirëve kanë ajër të kondicionuar të kontrolluar nga qendra, një banjo me dush dhe vaskë, tharëse flokësh, një ballkon, një TV dhe një mini frigorifer. Një krevate dopio ose dyshe, një telefon me linjë direkte, kanale muzikore, një kasafortë me qira dhe ngrohje qendrore vijnë gjithashtu si veçori standarde.

Ushqim & Pije
Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion  dhe pijet lokale janë të përfshira. Ka një numër restorantesh dhe bare në vend.

Sport & Argëtim
Hoteli ka pishina të jashtme dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, si dhe një aqua park me 3 rrëshqitje. Objektet sportive përfshijnë një fushë tenisi, fushë basketbolli dhe fushë për topin e volejbollit në plazh. Ekziston edhe një palestër në vend. Ekipi i animacionit ofron argëtim ditë e natë për mysafirët. Për fëmijët ka një kënd lojrash dhe mini klub (4-12 vjeç). Ekziston edhe një shumëllojshmëri e sporteve ujore: rrëshqitje në ajër, vela, varkë me banane, unaza, ski jet, ski në ujë, kanoe dhe rrëshqitje në ajër. * Për disa sporte ujore do t’ju duhet një licencë *. Përndryshe, mysafirët mund të pushojnë në saunë ose me një nga një gamë të gjerë trajtimesh spa dhe masazhi. Lojëra të tilla si pishinë dhe snooker janë gjithashtu të disponueshme dhe të ftuarit mund të marrin me qira biçikleta nga hoteli.