fbpx

Hotel Hamidye Laleli Stamboll

Hotel Hamidye Laleli

HAMIDYE HOTEL LALELI

Hoteli BVS Lush i inspektuar dhe i përzgjedhur nga ne për klientat që zgjedhin të udhëtojnë me GO Travel.

Hoteli Hamidiye ndodhet në pjesën e vjetër të qytetit, afër vendeve historike. I famshëm Grand Pazari është vetëm 100 metra larg nga hoteli.


Xhamia Sehzade e cila është ndërtuar në shekullin e 16-të është pikërisht përballë hotelit.

Mysafirët në Hotel Hamidiye mund të shijojnë enët turke dhe evropiane në restorantin e tarracës me pamje në Stamboll ose në restorantin à la carte, i cili përqendrohet në kuzhinën turke dhe po ashtu ka 3 bare per pije.

Tavolina per informacione e haupr  24 orësh mund të organizojë masazhe, si dhe takime në sallonin e flokëve të hotelit. Më pas, hamami do të ofrojë një ambient relaksues për të pushuar dhe rikuperuar trupin. Gjithashtu vlen te ceket qe hoteli posedon edhe pishine te hapur ku klientat mund te relaksohen gjat diteve me diell.

Ne te njejten tavoline e cila qendron 24 ore te hapur per klientat qe deshirojne te organizojne shetitje te ndryshme ne Stamboll me ciceron, por per kete jemi edhe ne stafi GO Travel ku permese komunikimit ne viber apo edhe ne facebook messenger ju ndihmojme per te perzgjedhur vendet me te mira per ti vizituar ne Stamboll dhe menyren se si te shkohet ne ato vende sa me lire qe eshte e mundur, kete sherbim e dhurojme falas.

Po ashtu posedojme oferta edhe per me shume dite qendrimi.

Per me shume informata dhe rezervime na kontaktoni:
049 725 726
045 725 726
+383 49 725 726 (Viber)
038 725 726