fbpx

Hotel Bangkok Marriott Hotel The Surawongse

Hotel Bangkok Marriott Hotel The Surawongse

Duke shfaqur një pishinë të hapur not, Bangkok Marriott Hotel The Surawongse është vendosur në Bangkok dhe është 1 km nga zonat Patpong dhe Silom. Duke shfaqur një palestër, hoteli me 5 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas, secila me një banjo private. Chong Nonsi BTS Stacioni i Skytrain është vetëm 900 m nga prona, ndërsa Asiatique The Riverfront është 3.6 km larg. Dhomat në hotel janë të pajisura me një zonë të shtrojë dhe një TV të sheshtë. Disa dhoma do t'ju ofrojnë një kuzhinë me një mikrovalë. Të gjitha dhomat e miqve do të sigurojnë mysafirët me një tavolinë dhe një aparat kafeje. Nuk është një restorant në shtëpi, i cili shërben një shumëllojshmëri të pjatave ndërkombëtare, Thai dhe Kineze. Udhëzimet rreth orës janë të disponueshme në pritje, ku personeli flet anglisht, kinezisht dhe tajlandisht.