fbpx

Hotel Bangkok Marriott Marquis Queen’s Park

Hotel Bangkok Marriott Marquis Queen’s Park

 

Duke mburrur 1388 dhoma dhe suita, Parku Mbretëreshë modern i Bangkok Marriott Marquis është i vendosur në Bangkok qendror dhe është brenda mundësive të lehtë të atraksioneve të qytetit. Hoteli ofron një pishinë të hapur not, konferenca dhe takime të plota, parkim falas në vend dhe qasje falas WiFi në të gjitha zonat.

Strehim me ajër të kondicionuar vjen e pajisur me një TV të sheshtë me kanale ndërkombëtare, një minibar dhe një tavolinë. Banjo en suite vjen me një dush ose vaskë. Pantofla, bathrobes dhe tualetin falas duke përfshirë furça dhëmbësh dhe pasta dhëmbësh janë dhënë për mysafirët. Uji i pijshëm kompliment, çaj / kafe objektet, si dhe një kazan elektrike janë ofruar gjithashtu.

Me një total prej 36 katesh, objektet në Bangkok Marriott Marquis Queen’s Park përfshijnë një palestër të pajisur mirë, një banjë dhe një tavolinë para 24 orësh. Guests mund të kontaktoni tavolinë portier për të bërë rregullime të ndryshme. Stafi është në gjendje të bisedojë në anglisht, gjermanisht, tajlandisht dhe kinezisht.

Një shumëllojshmëri opsionesh ngrënie në dispozicion në hotel, si dhe në zonën përreth. Opsionet përfshijnë pjata ndërkombëtare në Goji Kitchen & Bar, kuzhinë kineze në The Pagoda Chinese Restaurant, kuzhinë japoneze në Soba Factory dhe Thai në Siam Tea Room. Shërbimi në dhomë dhe Union Pay janë në dispozicion.