fbpx

Hotel Bulvar Palas – Laleli, Stamboll

Hotel Bulvar Palas – Laleli, Stamboll

Stili i hotelit dhe ambienti
Kur vizitoni Stambollin, në Hotel Bulvar Palas do të ndiheni si në shtëpinë tuaj, i cili ofron strehim cilësor dhe shërbim të shkëlqyeshëm. Objektet dhe shërbimet e ofruara nga Hotel Bulvar Palas sigurojnë një qëndrim të këndshëm për mysafirët. Shërbim dhome 24 orë, Wi-Fi falas në të gjitha dhomat, tavolinë para 24 orësh, ambiente për mysafirët me aftësi të kufizuara, check-in / check-out i shpejtë janë vetëm disa nga objektet që e veçojnë Hotel Bulvar Palas nga hotelet e tjerë në Qyteti.

Të dhënat e hotelit

Dhomat në hotel janë rregulluara me kujdes në shkallën më të lartë të komoditetit. Në disa nga dhomat, mysafirët mund të gjejnë ekran LCD / plazma televiziv, qasje në internet – pa tel, vaskë hidromasazhi, kondicioner. Hoteli ofron pajisje fantastike, duke përfshirë qendrën e fitnesit, saunën, spa, masazhin, kopshtin, për t’ju ndihmuar të relaksoheni pas një dite të mbushur me aksion në qytet.

Vendndodhja e hotelit|
Qendra e qytetit është thjesht 1 km larg. Objektet kryesore afër jane Horhor Antique Mall, Xhamia Laleli, Optimum Outlet.

Check in: 12:00-14:00 PM

Check out: 12:00 PM