fbpx

Hotel Calista Luxury Resort

Hotel Calista Luxury Resort

Përmbledhje
Resorti luksoz Calista është një pronë luksoze familjare-miqësore e vendosur në të

Sa larg është plazhi më i afërt?
Resorti luksoz Calista ndodhet në breg të detit.

Largësia nga Aeroporti
Resorti luksoz Calista është 30 km nga Aeroporti i Antalisë.

Dhoma
Dhomat në Calista Luxury Resort të gjitha kanë një banjo private, banjo private me tharëse flokësh, TV, Wi-Fi, telefon, minibar, kuti depozite dhe një ballkon apo tarracë.

Ushqim dhe pije
Resorti Calista Luxury përmban një restorant kryesor shuplakë ndërkombëtarë dhe restorante të Amerikës së Jugut, ushqim deti, turq, lindje të largët, italiane dhe gustator a la carte.

Sport & Argëtim
Mysafirët mund të shijojnë përdorimin e pishinës së hotelit, qendrës spa dhe palestrës, klubit dhe sheshit të lojërave për fëmijë, bibliotekës komunale, qira biçikletash, fusha tenisi, tavolina pingpongu, kurs mini golfi në vend, argëtim të rregullt dhe Wi-Fi falas në të gjithë pasuria gjatë qëndrimit të tyre.