fbpx

Hotel Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa – Kemer, Antalya

Hotel Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa

Përmbledhje
Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa ndodhet përgjatë bregut të detit dhe ka plazhin e vet prej 900m rërë dhe guralecë. Ky hotel me 5 * krenohet me një pishinë të hapur not, park ujor, ambiente sportive, banjë turke dhe mini klub. Ato gjithashtu ofrojnë veprimtari gjatë gjithë ditës së animacionit, shfaqje mbrëmje në amfiteatër (muzikë live në ditë të caktuara të javës) dhe disko.

Sa larg është plazhi më i afërt?
Ky hotel ndodhet ne plazh.

Largësia nga Aeroporti
Ky hotel ndodhet 46 km nga aeroporti i Antalias.

Dhoma
Të gjitha dhomat kanë ajër të kondicionuar, kasafortë, TV satelitor dhe kanal muzikor, mini bar, ballkon, telefon direkt, sistem elektronik të kyçjes së kartës, lidhje wireless internet, alarm zjarri dhe sistem spërkatës, banjo me dush, telefon dhe tharëse flokësh. Ju lutemi vini re se dhomat mund të vendosen në ndërtesën kryesore ose ndërtesën e kopshtit.

Ushqim dhe pije
Guests mund të provojnë një gamë të gjerë të pjatave dhe pijeve të kuzhinës turke dhe ndërkombëtare në shumë opsione të hotelit duke përfshirë restorantin kryesor shuplakë, pishinën, klubin e plazhit, ëmbëlsira dhe snack bar. Ka 2 restorante a la carte duke përfshirë një Meksikë dhe Mesdhe.

Sport & Argëtim
Lehtësitë e ofruara në Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa përfshijnë një pishinë të hapur not (ujë deti), tarracë dielli, pishinë shtëpie, park ujor, pishinë mini klubi, qendër lojërash me makina lojërash dhe lojërash, fusha tenisi, bocia, shigjeta , gjimnastikë, volej plazhi, basketboll, pingpong, banjë turke, dhomë me avull, sauna, dush jet, internet me shpejtësi të lartë, palestër, spa, shesh lojërash për fëmijë, mini klub (4-12 vjeç) dhe sporte ujore. Hoteli ofron aktivitete gjatë gjithë ditës së animacionit, shfaqje në mbrëmje në amfiteatër (muzikë live në ditë të caktuara të javës) dhe disko.