fbpx

Hotel Hilton Istanbul Bomonti & Conference Center

Hotel Hilton Istanbul Bomonti & Conference Center

Stili i hotelit dhe ambienti

Relaksohuni në një dhomë të bukur me ajër të kondicionuar në këtë hotel modern të Stambollit, të gjitha dhomat jane me dritare nga dyshemeja në tavan, shtretër të mëdha, tavolina pune dhe WiFi.

Të dhënat e hotelit

Hotel i ndërtuar në vitin 2013, Numri i përgjithshëm i dhomave 829, Numri i dhomave teke 0, Numri i dhomave dyshe 829, nga të cilat kanë 2 shtretër të veçantë 261, nga të cilët kanë një krevat dopio 476, nga të cilat janë të përshtatshme si dhoma me tre shtretër 476, prej të cilave janë të përshtatshme si dhoma me katër shtretër 0, Dhoma me derë lidhëse 106, Numri i apartamenteve (dhoma të ndara) 85, Numri i apartamenteve 0, Numri i dhomave me ajër të kondicionuar 829, Pritja e drejtuar 24 orë në ditë.

Vendndodhja e hotelit

Hoteli është i vendosur në Sisli.

Check in: 12:00-14:00 PM

Check out: 12:00 PM