fbpx

Hotel Maxx Royal Kemer

Hotel Maxx Royal Kemer

Përmbledhje
Kjo zgjedhje e jashtëzakonshme Ultra All Inclusive është thjesht një parajsë luksi në vendpushimin prestigjioz të Kemer. Projektuar ekskluzivisht sipas standardeve më të larta, për të dalluar çiftet dhe familjet, objektet dhe shërbimet e tij me pesë yje ofrojnë çdo komoditet të mundshëm për një përvojë një herë në jetë.

Sa larg është plazhi më i afërt?
Hoteli ndodhet pranë një plazhi me zall të hollë.

Largësia nga Aeroporti
Hoteli është 60 km nga Aeroporti i Antalisë.

Dhoma
Maxx Royal krenohet me dhjetë lloje të hollësishme dhomash, duke filluar nga Suitat elegante me pamje nga toka ose deti, te Vilat Presidenciale ultra-luksoze me një mori përfitimesh të klasit botëror.

Cilido që të zgjidhni, akomodimi juaj do të shfaqë një banjo en-suite me një bathrobes dhe pantofla tharëse flokësh, së bashku me një vaskë Jacuzzi, një kasafortë dixhitale dhe një minibar të pajisur me snacks dhe pije. Karakteristikat e tjera përfshijnë ajrin e kondicionuar të rregulluar në mënyrë individuale, një TV LCD dhe Wi-Fi me shpejtësi të lartë – plus, do të trajtoheni me një shtesë ekstra premium, nga menutë e jastëkut dhe aromës, deri te një shërbim i natës.

Ushqim dhe pije
Me një sërë restorantesh, baresh dhe ndalesash për snack me cilësi të lartë për të zgjedhur, ushqimet do të jenë në parajsë në Maxx Royal. Nga pjatat tradicionale turke deri tek shkrirjet e Lindjes së Largët, është një çështje e vërtetë në të gjithë botën – dhe falë 11 lokaleve të pijeve, pijet e buta dhe kastrat e preferuara nuk janë kurrë larg.
Ju lutemi vini re se disa pije të importuara / premium ose opsionet e menusë mund të pësojnë një tarifë lokale.

Sport & Argëtim
Janë gjashtë pishina spektakolare në ofertë, nga familja kryesore dhe pishinat për fëmijë, në një pishinë të nxehtë, pishinë në stilin e lagunës dhe një zgjedhje e opsioneve të brendshme. Foshnjat e ujit gjithashtu mund të shikojnë Parkun Aqua, i cili ofron një sërë rrëshqitjesh emocionuese (mosha 12+) – dhe ka një park shumëngjyrësh spërkatjeje për të vegjlit.
Nëse mbajtja aktive është më shumë gjëja juaj, ka shumë aktivitete që ofrohen, duke përfshirë sportet, klasat e fitnesit dhe zgjedhjen e sporteve ujore për një pagesë lokale. Plus, fëmijët do të duan Klubin MaxxiLand, i cili ofron aktivitete për moshat (1-3, 4-7, 8-12 dhe 13-17) – dhe ekziston një program argëtues mahnitës për të gjithë familjen, i cili përfshin animacione ditore dhe shfaqje mbrëmje .

Do të marrësh frymë pas gjithë atij veprimi? Drejtohuni tek Aven Spa e lëmuar, e cila krenohet me një pishinë të mbyllur, dhomë me avull, sauna, banjë turke dhe shumë më tepër. Një sërë trajtimesh luksoze ofrohen gjithashtu për një pagesë lokale, duke përfshirë terapinë Reiki dhe fytyrën e specializuar.