fbpx

Hotel Long Beach Resort

Hotel Long Beach Resort

 

Përmbledhje
Long Beach Resort është një hotel me pesë yje në Turqi, i vendosur direkt në breg të detit. Hoteli ka një mori objektesh dhe lehtësirash mahnitëse, duke përfshirë një brez privat plazhi 600 metra të gjatë, klub për fëmijë, Aqua Park, panair argëtimi dhe një numër restorantesh të klasit të lartë. Hoteli është perfekt për çifte, familje me fëmijë dhe të moshuar.

Sa larg është plazhi më i afërt?
Ky hotel mbikëqyr plazhin.

Largësia nga Aeroporti
Ky hotel ndodhet 105 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma
Long Beach Resort ofron një zgjedhje të gjerë të llojeve të akomodimit duke përfshirë Dhoma Standarde dhe Familjare Duplex, Suita, Vila dhe Shtëpi.
Të gjithë akomodimi është i ajrit të kondicionuar (sezonal) dhe përmban një banjo me tharëse flokësh, telefon, TV satelitor, kutinë e depozitës, dhe një ballkon apo tarracë private.

Ushqim dhe pije
Hoteli ofron për mysafirët një koncept Ultra All Inclusive.
Restorantet dhe baret në Long Beach Resort ofrojnë kuzhinë dhe pije madhështore botërore, të gjitha këto shërbejnë me shërbime të shkëlqyera. Në Hayat Restorant, mëngjesi, dreka dhe darka e kombësive të ndryshme shërbehen si shuplakë e hapur. Ekziston gjithashtu një zgjedhje e pesë restoranteve à la carte të specializuara në kuzhinën turke, mesdhetare, italiane, meksikane dhe kineze. Snacks janë në dispozicion nga një përzgjedhje e bare-rostiçeri duke përfshirë Pishinën dhe Baret e Plazhit si dhe Shtëpinë e Ganclem Pancake.
Ju lutemi vini re të gjithë restorantet à la carte janë në dispozicion për mysafirët në programin AI një herë në shtatë vizita nate dhe me rezervim paraprak.
Vendet shoqërore përfshijnë një Pishinë, Beach Bar, Wine House, Waterfall Bar dhe Disco Bar për t’ju mbajtur deri në orët e para.

Sport & Argëtim
Hoteli ka një kompleks mbresëlënës në natyrë me një numër pishinash, duke përfshirë një pishinë me ujëvarë, dy pishina për fëmijë, një pishinë kryesore dhe një Park Aqua me 11 rrëshqitje uji. Ekipi i animacionit ofron një gamë të gjerë aktivitetesh gjatë gjithë ditës duke përfshirë tenis, gjimnastikë, bowling, volejboll plazhi dhe mini golf. Të vegjlit do të duan Klubin e fëmijëve (moshat 4-12 vjeç), pishinë spërkatëse me anije Pirate, argëtim Lunapark dhe pishina të dedikuara për fëmijë. Hoteli gjithashtu ka një seksion privat të plazhit dhe ofron përdorim falas të loungeve dhe cadrave për mysafirët.