fbpx

Hotel Titanic Deluxe Golf Belek

Hotel Titanic Deluxe Golf Belek

Përmbledhje
Ky hotel luksoz me 5 yje ndodhet buzë lumit në mes të pyjeve me pisha dhe është brenda rajonit të Deepo Outlet Center dhe Bazilikës Aspendos, me pamje nga deti Mesdhe. Resorti ofron 7 pishina të hapura noti (përfshirë pishinën për fëmijë), 2 pishina të mbyllura, një park ujor me rrëshqitje uji dhe një qendër spa dhe palestër me shërbim të plotë. Ajo ka një plazh të gjatë privat në një zonë të veçuar për mysafirët që të pushojnë dhe të shijojnë pamjet mahnitëse. Parkim falas është në dispozicion në faqen për ata që dëshirojnë të udhëtojnë me makinë.

Sa larg është plazhi më i afërt?
Ky hotel ndodhet 1 km nga plazhi.

Largësia nga Aeroporti
Ky hotel ndodhet 33 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma
Titanic Deluxe Golf Belek ofron 600 dhoma moderne, të dizajnuara për një përvojë të fundit në vendpushimin, duke shfaqur: TV LED, kondicioner qendror dhe një minibar duke përfshirë pije alkoolike dhe joalkoolike falas. Të gjitha dhomat kanë një ballkon me pamje nga kopshti. Disa gjithashtu dal në lumë mysafirët e lumit mund të marrë në kurs golfi dhe pikëpamjet e lumit. Ekziston edhe një qasje falas në internet wireless brenda këtij hoteli.

Ushqim dhe pije
Resorti përfshin një restorant shuplakë me shuplakë për fëmijë, dhe 3 restorante à la carte që shërbejnë pjata të zgjedhura që variojnë nga specialitete turke, italiane deri te ushqimet e detit (pagesa lokale prej 10 € për person). Ka edhe disa bare në vend për të shijuar ose shërbimi në dhomë 24 orë është gjithashtu i disponueshëm kur kërkohet.

Sport & Argëtim
Qendra e gjerë spa ka zona të brendshme dhe të jashtme. Titanic Deluxe Golf Belek gjithashtu ofron një fushë sportive private afër me 3 fusha tenisi dhe 4 fusha profesioniste të futbollit me bar. Objektet shtesë përfshijnë hyrje në internet pa tel, kujdestarinë e fëmijëve / kujdesin për fëmijët (tarifë shtesë), dhe një dhomë arcade / lojë. Guests gjithashtu kanë qasje të lehtë në plazh me një autobus falas anijes në plazh që funksionon gjatë gjithë ditës.