fbpx

Hotel JA Beach

Hotel JA Beach

Përmbledhje
Hotel JA Beach është vendosur në plazhin e tij privat, vetëm një gur larg Palm Jebel Ali. Duke ofruar dhoma te bollshme moderne, një plazh 800 metrash dhe shumë ambiente, kjo pronë është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ata që kërkojnë të shijojnë një pushim plazhi Arabian të mbushur me argëtim.

*Ju lutemi vini re se check-in është në 15:00 dhe check-out është në 12:00 mesditë.*

*Një kod i veshjes kërkohet pas orës 18:00. Të gjithë mysafirëve u kërkohet të përmbahen nga veshja  sportive, uniformave sportive ose veshjeve të plazhit. Flip flops dhe pantofla, veshje transparente dhe kapele sportive nuk lejohen. Zotërinjve u kërkohet të veshin pantallona të gjata ose pantallona të shkurtra të përshtatura dhe pjesët e sipërme pa mëngë nuk lejohen.*

Sa larg është plazhi më i afërt?
Hotel JA Beach hapet në breg të detit.

Largësia nga Aeroporti
Hotel JA Beach është 58 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Dubai.

Dhoma
Hoteli JA Beach ofron një numër llojesh dhomash duke përfshirë Dhoma Klasike, Dhoma Familjare dhe Suita Ekzekutive, të gjitha ofrojnë një banjo private me pantofla dhe bathrobes, kondicioner, TV, Wi-Fi, tharëse flokësh, telefon, minibar, kutinë e sigurisë , dhe një ballkon apo tarracë.

Ushqim dhe pije
## Ju lutemi vini re se pijet janë me pagesë në paketën Half-Board. ##

Me nëntë restorante dhe një pjesë të vogël të bareve, mysafirët do të prishen për zgjedhje në JA Beach Hotel. Ibn Majed dhe La Fontana ofrojnë darkë gjatë gjithë ditës me një shumëllojshmëri të kuzhinës ndërkombëtare në një stil shuplakë, kuzhina fuzionale aziatike fituese e çmimeve mund të gjendet në White Orchid dhe biftekët dhe Tex-Mex janë specialitete në Shooters. Për një përvojë unike, sigurohuni që të vizitoni Divaz – një restorant unik lundrues që shërben fruta deti mahnitëse të freskëta. Pije janë në dispozicion nga disa pika të shitjes duke përfshirë një bar-not, Sunset Lounge dhe në Mushref Bar ku do të gjeni edhe argëtim të rregullt.

Sport & Argëtim
Guests mund të shijojnë përdorimin e pishinës së hotelit, spa dhe qendrën e fitnesit, trajtime bukurie, banjë turke, fusha tenisi, bibliotekë komunale, klub për fëmijë dhe shesh lojërash, fusha kunguj, mini golf, argëtim dhe Wi-Fi falas në të gjithë pronën gjatë tyre qëndroj.