fbpx

319€ – 2 Netë në Cappadocia 2 Netë në Stamboll

5 ditë shëtitje e paharruar në Cappadocia dhe Stamboll për vetëm 319€

Nese keni mendu me i vizitu 2 vende te ndryshme si te ashtuquajturin kryeqytetin e botes, Stambollin dhe vendin e ashtuquajtur magjik Cappadocia, athere ky eshte programi ideal per juve.

*Nisja Prishtine – Stamboll ne ora 03:05AM dhe arritja 06:40AM
*Nisja menjehere per ne Kayseri (Aeroportin afer Cappadocia) me orarin me te pershtatshem te mundshem
*Transferi i cili ju pret ne aeroportin e Kayseri (Cappadocia) per t’ju derguar ne hotel,
*Akomodimi 2 nete me mengjes ne hotel Baloon Cave Hotel  i cili ndodhet ne zonen Goreme (vendi se ku fluturojne balonat), (mund te ju propozojme edhe shume hotele tjera ne Cappadocia)
*Ne Cappadocia jeni te lire per te shetitur dhe per te pare magjine e vendit, por po ashtu ju sygjerojme te lexoni kete shkrim

Çfarë Duhet Të Dini Për Cappadocia / Kappadokian

*Pas qendrimit ne Cappadocia transferi juaj vjen ju merr tek hoteli dhe ju dergon per ne aeroport qe te nisneni per ne Stamboll,
*Fluturimo Kayseri – Stamboll ka disa orare ne dite dhe mund ta vendosni ne komunikim agjensine tone se cili ju pershtatet me shume,
*Pas aterimit ne Stamboll eshte perseri transferi i cili ju pret ne aeroport per te ju derguar ne hotel,
*Akomodimi ne hotel Ishak Pasa Hotel me mengjes ne zonen Sultan Ahmet, (mund te ju propozojme edhe shume hotele tjera ne Stamboll)
*Ne Stamboll jeni te lire per te shetitur dhe te perjetoni shpirtin e qytetit, ku ju sygjerojme te lexoni kete shkrim

Pse duhet vizituar Stambolli nje here ne jete?

*Diten e fundit, transferi poashtu vjen dhe ju merr per tju derguar ne aeroport dhe per tu nisur ne fluturimin Stamboll – Prishtine me nisje ne ora 22:20 me ore lokale te Stambollit dhe arritje ne ora 23:05 me ore lokale te Prishtines.

➡ Oferta përfshinë:

🔹 Bileta e Aeroplanit Prishtinë-Stamboll – Stamboll-Kayseri dhe anasjelltas
🔹 Bagazh 20kg + 8kg për person
🔹 Transferi Aeroport Hotel Aeroport ne 2 vendet
🔹 Akomodimi 4 netë – 2 netë Cappadocia ; 2  netëStamboll
🔹 Koncepti fjetje me mëngjes në 2 hotelet
🔹 Të gjitha taksat e Aeroportit
🔹 Asistencë 24/7 nga stafi ynë.

ℹ
Për më shumë info dhe rezervime kontakto:

📱
049 725 726
📱 045 725 726
📱 +383 49 725 726 (Viber dhe WhatsApp)
☎️ 038 725 726
📧 info@gotravel-ks.com

📍
Rruga Hajdar Dushi nr. 32, Prishtinë (Afër shtëpisë të shëndetit,te Qafa)