fbpx

579€ – 7 Ditë Pushime në, Bodrum – Turqi

Kjo vere, nuk ka vend më të mirë për të shijuar diellin dhe detin se Bodrumi në Turqi. Qyteti i Bodrumit, me hotelet e tij të mrekullueshëm, është një destinacion i përjetshëm për pushime verore.

Ndërsa ecën nëpër rrugët e qytetit, ndiheni sikur jeni në një qytet të lashtë. Me arkitekturën e tij të veçantë dhe historinë e pasur, Bodrumi është një vend magjik për t’u vizituar. Në qendër të qytetit ndodhet Kështjella e Stambollit, një ndërtesë e vjetër dhe e këndshme që shërbeu si mburojë në kohërat e lashta.

Nëse dëshironi një hotel që të ofrojë një pamje të mrekullueshme nga deti, Bodrumi ka shumë mundësi për ju. Hotelet bregdetare ofrojnë shërbime si plazha private dhe aktivitete ujore, duke e bërë atë një destinacion ideal për ata që duan të shijojnë plazhet dhe detin.

Hotelet e Bodrumit ofrojnë gjithashtu shërbime si spa dhe wellness, duke e bërë atë një destinacion të përsosur për ata që duan të shijojnë një pushim të relaksuar dhe të freskëtueshëm.

🛫 GO Travel to Bodrum 🇹🇷 – Super Ofertat 7 ditë në Bodrum prej 579€ 🤩
🔹 Nisja: 10 Qershor me fluturim direkt
👉 Kape zbritjen e EarlyBooking – Rezervo deri më 31 Maj ora 16:00 – Vec 30% pjesmarrje, pjesa tjetër me këste!

🔷 Mandarin Resort Hotel 5* – 579€
🔸 Bodrum / All Inclusive

🔷 Azure By Yelken 5* – 669€
🔸 Bodrum / Ultra All Inclusive

🔷 Royal Asarlik Beach 5* – 689€
🔸 Bodrum / Ultra All Inclusive

🔷 Kadikale Resort 5* – 779€
🔸 Bodrum / Ultra All Inclusive

🔷 Crystal Green Bay 5* – 789€
🔸 Bodrum / Ultra All Inclusive

🔷 Yasmin Bodrum Resort 5* – 799€
🔸 Bodrum / Ultra All Inclusive

🔷 Labranda TMT Bodrum 5* – 819€
🔸 Bodrum / All Inclusive

🔷 Baia Bodrum 5* – 899€
🔸 Bodrum / Ultra All Inclusive

🔷 La Blanche Island 5* – 939€
🔸 Bodrum / Ultra All Inclusive

✔️ Rezervimin mund ta ndryshoni apo anuloni pa penallti deri në 30 ditë para datës së nisjes!

➡ Oferta përfshinë:

🔹 Bileta e Aeroplanit direkt Prishtinë – Bodrum – Prishtinë
🔹 Transferi Aeroport-Hotel-Aeroport
🔹 Akomodimi 6 netë 7 ditë
🔹 Koncepti Ultra / All Inclusive
🔹 Të gjitha taksat e Aeroportit
🔹 Asistencë 24/7 nga i GO Travel.

ℹ Për më shumë info dhe rezervime kontakto:

📱 049 725 726
📱 045 725 726
📱 +383 49 725 726 (Viber dhe WhatsApp)
☎️ 038 725 726
📧 info@gotravel-ks.com

🌐 www.gotravel-ks.com

#gotravel #justgoandtravel #gomoments #gobodrum #turqi #prishtina #kosova #udhetime #pushime