fbpx

59€ Mavrovë – Hoteli + Njëra Nga 3 Paketat

❄️ GO to Mavrovë ⛷🏂⛄️🇲🇰

Ski qendra ka shtigje të shkëlqyeshme skijimi prej 1,255m deri 1,860m lartësi mbidetare. Duke siguruar mundësi të mira skijimi në borë natyrore si dhe artificiale. Zona e skijimit servisohet me 3 dhe 11 ski lifte të cilët ofrojnë 25 kilometra shtigje për skijim të cilat janë të ndryshme dhe ideale si për skijim rekreativ poashtu edhe për skijim professional.Orari i punës së qendrës së skive është nga 8 e mëngjesit deri në 4 pasdite.
Skijim nate ka çdo të premte dhe të shtune në muajin Janar dhe Shkurt nga ora 19:00 deri 22:00

🔸 1 Natë + Paketa 59€ (Cdo hotel i posedon 3 paketat qe i shihni me poshte dhe ju keni te drejte me zgjedhe 1 nga 3 paktetat. Paketa perfshihet ne cmim te hotelit)

Lista e Hoteleve:

1.Hotel Lodge + Paketa 59€

2.
Hotel Sport + Paketa 66€

3.
Hotel Bistra + Paketa 79€

3 llojet e paketave:

Paketa 1: All in one pack

Akomodimi ne hotel
Mengjesi dhe darka
Skijat + ski pass
Instruktori per skijim
SPA ne Hotel Bistra
Pishina me uje termal ne Hotel Sport

Paketa 2: Profi Skier

Akomodimi ne hotel
Mengjesi dhe darka
Ski pass + extra day ski pas
SPA ne Hotel Bistra
Pishina me uje termal ne Hotel Sport

Paketa 3: Winter Relax pack

Akomodimi ne hotel
Mengjesi dreka dhe darka
Ski pass
SPA ne Hotel Bistra
Pishina me uje termal ne Hotel Sport

Oferta përfshinë:

Hoteli
Njëra nga paketat e përzgjedhura
Femija deri 5.99 jane pa pagese
Asistencë 24/7 nga stafi ynë.

Info rreth transferit nga Prishtina në Mavrovë (20 euro vajtje-ardhje per person)

Transporti ofrohet te merkuren, te premten dhe te dielen ne oren 06:00 nisja nga Prishtina (te rrethi me flamur) dhe nisja nga Mavrova ora 15:30. Ofrimi i transportit do te n’varret prej situates me COVID-19

ℹ
Për më shumë info dhe rezervime kontakto:

📱
049 725 726
📱 045 725 726
📱 +383 49 725 726 (Viber dhe WhatsApp)
☎️ 038 725 726
📧 info@gotravel-ks.com

📍
Rruga Hajdar Dushi nr. 32, Prishtinë (Afër shtëpisë e shëndetit,te Qafa)