fbpx

Hotel All Seasons Club – Bansko, Bullgari

Hotel Hotel All Seasons Club

Vendpushimi:
Bansko

Vendndodhja:
Klubi Aparthotel All Seasons është i vendosur në vendpushimin Bansko, një kilometër larg stacionit të parë të ashensorit të skive.

Për hotelin:
Klubi Aparthotel All Seasons disponon me restorantin “Seasons”. Për më tepër në dispozicion të mysafirëve ka një shërbim në dhomë, një sallë konferencash me një kapacitet prej 60 vendesh, një kasafortë në tryezën e pritjes kundrejt pagesës shtesë prej 2 BGN në ditë, një parkim në natyrë, një parkim nëntokë, qasje në internet në të gjithë hotel, transferimi i planifikuar në stacionin e parë të ashensorit të skive, pajisjet e skive për dëborë me qira.

Akomodimi: Aparthotel All Seasons Club është një kompleks i mbyllur, i ndërtuar në vitin 2008. Kompleksi është një ndërtesë pesë katëshe, e servisuar nga tre ashensorë dhe ofron strehim në 30 dhoma dyshe, 15 studio, 30 apartamente me një dhomë gjumi dhe 10 apartamente me dy dhoma gjumi , të pajisur me një aneks kuzhine me një sobë qeramike, një kazan elektrike, pjata dhe gota (tenxhere, tigan dhe një furrë me mikrovalë janë në dispozicion kundrejt një pagese shtesë prej 10 BGN). Ngrohja gjatë dimrit bëhet përmes peletit dhe uji nxehet në mënyrë qendrore.
DBL 2 + 2: Përafërsisht 25 metra katrorë. Dhomat dyshe disponojnë një dyshe ose dy krevate teke, një divan të dyfishtë, një aneks kuzhine, një frigorifer, një mini bar, një tavolinë ngrënie me katër karrige, një TV me kanale kabllovike dixhitale, qasje në internet Wi-Fi, një telefon, një banjo me vaskë ose një dush dhe një tualet dhe një tarracë. Përdorimi maksimal është 2 të rritur me 2 fëmijë ose 3 të rritur.
STUDIO 2 + 2: Afërsisht 35 metra katrorë. Studiot disponojnë me një dyshe ose dy shtretër të vetëm, një shtrat të dyfishtë, një aneks kuzhine, një frigorifer, një mini bar, një tavolinë ngrënie me katër karrige, një TV me kanale kabllore dixhitale, qasje në internet Wi-Fi, një telefon banjo me vaskë ose një dush dhe një tualet dhe një ballkon. Përdorimi maksimal është 3 të rritur me 1 fëmijë.
APP 2 + 2: Përafërsisht 55 metra katrorë. Apartamentet me një dhomë gjumi përbëhen nga një dhomë gjumi me një krevat dopio, një dhomë gjërë e gjallë me një shtrat të zgjatur, një aneks kuzhine, një frigorifer, një mini bar, një tryezë ngrënie me katër karrige dhe një tavolinë kafeje, një banjo me një vaskë ose një kabinë dushi dhe një tualet dhe një tarracë dhe dispononi një TV me kanale kabllore dixhitale, qasje në internet Wi-Fi dhe një telefon. Dhoma e gjumit dhe dhoma e ndenjes ndahen nga një derë. Përdorimi maksimal është 4 të rritur.
APP 4 + 2: Afërsisht 75 metra katrorë. Apartamentet me dy dhoma gjumi përbëhen nga një dhomë gjumi me një krevat dopio, një dhomë gjumi e dytë me dy shtretër të vetme, një dhomë gjërë e jetesës me një shtrat të zgjatur, një aneks kuzhine, një frigorifer, një mini bar, një tryezë ngrënie me katër karrige dhe një kafe tavolinë, një banjo me një vaskë ose një dush dhe një tualet dhe një tarracë dhe dispononi një TV me kanale kabllore dixhitale, qasje në internet Wi-Fi dhe një telefon. Dhomat e gjumit dhe dhoma e ndenjes ndahen me dyer. Përdorimi maksimal është 6 të rritur.

Dado për fëmijë është në dispozicion falas dhe sipas kërkesës paraprake.
Hoteli dhe infrastruktura fqinje e tij janë të arritshme për njerëzit në karriget me rrota.
Akomodimi me kafshë shtëpiake me zakone të ndërtuara dhe deri në 5 kg lejohet falas dhe sipas kërkesës paraprake. Akomodimi me kafshë shtëpiake mbi 5 kg lejohet kundrejt një pagese shtesë prej 10 BGN në ditë.

Sportet dhe SPA:
Qendra SPA e Aparthotel All Seasons Club ofron një pishinë të mbyllur me një temperaturë uji prej 30 ° C, një banjë me avull, një sauna, një zonë relaksi, një sallon për procedurat kozmetike dhe kabinete masazhi.

Ushqimi:
Mëngjesi në stilin e hapur  – 08.00 – 10.00
Dreka në stilin e hapur – 12.00 – 14.00 (nëse zgjidhet një shtesë për FB)
Darka në stilin e hapur – 18.00 – 20.00 (nëse zgjidhet një shtesë për FB o rHB)

Sport dhe argëtim:
Pishinë shtëpie me temperaturë uji 30 ° C
Sauna
Banjë me avull
Qasje në internet Wi-Fi
Transferimi i planifikuar në stacionin e parë të ashensorit të skive
Veshjet e skive për pajisje personale

Parkimi:
në natyrë, i pambrojtur, sipas disponueshmërisë

Vendndodhja: Zona ST.IVAN, Zip 2770, BANSKO, Bullgari, Bansko / Bullgari

Check in: 12:00-14:00

Check out: 12:00