fbpx

Hotel Champion Holiday Village

Hotel Champion Holiday Village

Përmbledhje
Kur bëhet fjalë për mrekullitë turke, ju nuk mund të bëheni shumë më mirë se Fshati i Festave të Kampionëve në Belek. Ky vendpushim me pesë yje ofron argëtim, rrëshqitje uji dhe një mini klub, si dhe një banjë dhe një pishinë të qetë nëse preferoni gjërat pak më të ulëta. I ndodhur në afërsi të një plazhi me Flamurin e Kaltër, pushimi i çifteve tuaja ose largimi i familjes është në duar të mira këtu.

Sa larg është plazhi më i afërt?
Ky hotel ndodhet në një plazh me Flamurin e Kaltër.

Largësia nga Aeroporti
Hoteli është 49 km larg nga Aeroporti i Antalisë.

Dhoma
Çdo dhomë këtu ofron një banjo private, tharëse flokësh dhe një ballkon. Mund të kërkohen dhoma ndërlidhëse për familjet, në varësi të disponueshmërisë.

Ushqim dhe pije
Restoranti kryesor ofron shpërndarje të shijshme shuplakë. Ekzistojnë gjithashtu dy restorante à la carte që shërbejnë ushqim deti dhe kuzhinë turke.

Sport & Argëtim
Pavarësisht se çfarë lloj pushimi preferoni, ka një pishinë për ju në këtë hotel. Në pishinën kryesore, do të gjeni mjaft në vazhdim, me aktivitete dhe animacione gjatë gjithë ditës. Të vegjlit do të pëlqejnë pishinën kiddie, pranë mini klubit dhe ka gjithashtu një pishinë me rrëshqitje uji argëtuese për të shijuar. Preferoni diçka pak më relaksuese? Drejtojuni pishinës së qetë ose pishinës së llixhave. Hoteli ndodhet gjithashtu në një plazh me Flamurin e Kaltër, dhe objektet e tjera përfshijnë një banjë, fusha tenisi, pingpong, një palestër, vaterpol, ping pong, shigjeta dhe volejboll plazhi. Wi-Fi dhe sportet ujore janë në dispozicion për një tarifë lokale. Ju lutemi vini re se peshqirët e plazhit janë në dispozicion vetëm për të rritur dhe fëmijët nuk do të pajisen me karta peshqiri.