fbpx

Hotel Granada Luxury Belek

Hotel Granada Luxury Belek

Përmbledhje
Granada Luxury Belek Hotel është një vendpushim me pesë yje që merr frymë që plotëson çdo nevojë tuaj. Duke ofruar akomodim të gjerë modern dhe ambiente më përfshirëse sesa ju, ose të vegjlit tuaj, do të dini se çfarë të bëni, kjo pronë është zgjedhja perfekte për ata që duan të lënë mirë dhe me të vërtetë kujdeset e tyre për të shijuar jetën në prehrin e luksit turk. .

Sa larg është plazhi më i afërt?
Hoteli ndodhet 3 km nga plazhi. Një transferim është në dispozicion.

Largësia nga Aeroporti
Granada është 35 km nga Aeroporti i Antalisë.

Dhoma
Dhomat këtu të gjitha kanë një banjo private, ajer te kondicionuar, TV, Wi-Fi FALAS, tharëse flokësh, minibar, telefon, siguri dhe një ballkon apo tarracë.

Ushqim dhe pije
Ky hotel ofron një zgjedhje të gjerë ushqimi dhe pije, duke përfshirë një restorant kryesor ndërkombëtar në shuplakë, restorante à la carte turke, italiane dhe aziatike (për një pagesë shtesë), qoshe akullore, një ëmbëltore, një shtëpi Gözleme, dy bare-rostiçeri dhe një duke hedhur nofulla 14 bare pije që shërbejnë gjithçka, nga kokteje të zbukuruara deri në smoothie të sapo-bërë. Ju lutemi vini re se disa bare dhe lokale për ngrënie mund të jenë të hapura vetëm sezonalisht.

Sport & Argëtim
Ka një gamë të madhe të pajisjeve në vend, të tilla si Wonder Aqua Park i vendpushimit dhe pishinë (vetëm sezoni i verës i hapur), banjë, qendër fitnesi, kinema, banjë dhe sauna turke, klub për fëmijë (mosha 4-12 vjeç) klub adoleshentësh ( moshat 13-16), argëtim i përditshëm, fusha tenisi dhe mini futboll. Një shërbim i anijes është në dispozicion për qasje të lehtë në plazhin e bukur afër.