fbpx

Hotel MARTI Myra Hotel

Hotel MARTI Myra Hotel

Përmbledhje
Fshati Marti Myra Holiday ndodhet në breg të plazhit, midis qyteteve antike të Olympos dhe Phaselis. Ky hotel me 5 * krenohet me pishina të hapura, një rrëshqitje uji, Spa dhe Wellness qendër, palestër dhe mini klub. Guests mund të ha drekë në restorantet a la carte dhe duke shijuar pije freskuese në bar!

Sa larg është plazhi më i afërt?
Ky hotel ndodhet në një plazh me flamur blu.

Largësia nga Aeroporti
Ky hotel ndodhet 80 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma
Të gjitha dhomat e miqve kanë një banjo private, tharëse flokësh, ajer te kondicionuar, ballkon apo tarracë, telefon direkt, kutinë e sigurisë, TV satelitor, tharëse flokësh, minibar dhe qasje në internet.

Ushqim dhe pije
Objektet e darkës përfshijnë një restorant kryesor në stilin shuplakë, tre restorante la carte dhe një snack bar me pamje të bukur të kopshtit. Për pije, të ftuarit mund të vizitojnë pesë bare të ndryshme, duke përfshirë pishinën, lobin, diskotekën dhe plazhin.

Sport & Argëtim
Në kompleksin e jashtëm ka një pishinë, pishinë për fëmijë dhe rrëshqitje uji! Për të vegjlit ka një mini klub, mini disko, shesh lojërash shtëpie dhe të jashtme, një mini kinema, mini golf dhe mini futboll. Aktivitetet sportive përfshijnë gjimnastikë në hap, volejboll, basketboll, klasa vallëzimi, shigjeta, gjimnastikë uji, volejboll plazhi, klasa fitnesi, vaterpol, lojëra në pishinë, disko, fusha tenisi dhe sporte ujore. Në mbrëmje ka gjithashtu argëtim të rregullt, duke përfshirë shfaqje të drejtpërdrejta dhe netë me temë. Spa and Wellness Center mburret me një shërbim masazhi, banjë turke, sauna dhe pishinë të mbyllur!