fbpx

Hotel TUI MAGIC LIFE Jacaranda

Hotel TUI MAGIC LIFE Jacaranda

Përmbledhje
Tui Magic Life Jaracanda është një vendpushim modern dhe tërheqës që ndodhet vetëm një hop i shkurtër nga plazhi pranë Side përgjatë bregdetit të lavdishëm turk. Me dhoma te bollshme, shumë ambiente argëtimi, një kompleks pishine me gaz dhe mundësi të shijshme ngrënieje, ky hotel është zgjedhja perfekte për pushuesit që kërkojnë një pushim të mbushur me argëtim në diell.

Sa larg është plazhi më i afërt?
Hoteli është 500 metra nga plazhi.

Largësia nga Aeroporti
Hoteli është 52 km nga Aeroporti i Antalisë.

Dhoma
Të dy dhomat dyshe dhe familjare janë në dispozicion me një brendshme të lehtë dhe të ajrosur dhe një dizajn modern. Pajisjet përfshijnë ajer te kondicionuar (i pagueshëm në vend), televizion satelitor, një vend i sigurt, mini frigorifer, tharëse flokësh dhe një ballkon.

Ushqim dhe pije
Ka gjashtë restorante në vend, duke përfshirë restorantin kryesor shuplakë dhe pesë restorante të tjerë specialiteti në vend, ku ju mund të shijoni një gamë të kuzhinës. Snacks dhe sanduiçe janë në dispozicion gjatë ditës, si dhe kafe, tortë dhe pasta. Për pije mund të ndaleni pranë barit të plazhit, pishinës, lobit, Aqua Bar dhe Mongoose Bar.

Sport & Argëtim
Ka një numër pishinash të hapura për të shijuar duke përfshirë një pishinë për fëmijë, si dhe një pishinë të brendshme, kështu që ka shumë vende për t’u çlodhur. Aktivitetet e animacionit dhe një Klub për Fëmijët janë në dispozicion gjatë ditës për të mbajtur të vegjlit të zënë, dhe ka një larmi ambientesh që i përshtaten moshave të ndryshme duke përfshirë fusha tenisi, volejboll plazhi, gjimnastikë, gjimnastikë uji, basketboll, ecje nordike, shuffleboard, hark dhe shigjetat. Ekziston edhe një qendër fitnesi, si dhe një sauna dhe banjo turke nëse dëshironi të shijoni një kënaqësi vetjake.